PhytoLife®

PhytoLife® - PhytoChi - posilující bylinný nápoj a povzbuzující doplněk stravy

earthpower-me.eu
PhytoChi - posilující bylinný nápoj a povzbuzující doplněk stravy

PhytoLife®

PhytoLife® je posilující bylinný nápoj, vytvořený jako doplněk stravy.

PhytoLife® 950ml Je složen ze 16 bylin a vyrábí se ve spojení tradiční čínské moudrosti s moderní technologií, která je podpořena vědeckým výzkumem a opírá se o tradiční čínskou medicínu.

Dokonalé a unikátní složení, 100% rostlinného původu. PhytoLife® je směs aktivních a speciálně získaných výtažků ze 16 bylinek.

PhytoLife® jako výjimečná a registrovaná směs 16 bylin vzniklo na základě dlouholetých zkušeností a odborných znalostí Dr. Alberta Y.Leunga. PhytoLife® je vyráběno nejmodernější technologií.

Vysoký důraz je kladen na vstupní kontrolu bylin, kde je požadována vysoká kvalita vstupních surovin.

PhytoLife® je výsledkem 50-ti let vědeckého výzkumu vynikajícího odborníka v oblasti Tradiční Čínské Medicíny Dr.Alberta Y.Leunga. Extrakty bylinek vznikají přírodním způsobem na základě tradičních metod extrakcí.

PhytoLife® bylo připravené Dr. Albertem Y.Leungem na udržování a propagaci zdravého životního stylu a na harmonizaci Jin&Jang.

PhytoLife® je nejlepším a exkluzivním bylinným nápojem který využívá to nejlepší z tradiční čínské medicíny ve spojení s nejmodernějšími vědeckými poznatky v oblasti léčivých rostlin.

Řadit podle: Položek na stranu:
Výběru neodpovídá žádná položka
Copyright © www.earthpower-me.eu, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.earthpower-me.eu

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace