Jak nakupovat

Jak nakupovat - PhytoChi - posilující bylinný nápoj a povzbuzující doplněk stravy

earthpower-me.eu
PhytoChi - posilující bylinný nápoj a povzbuzující doplněk stravy

Jak nakupovat

Tyto internetové stránky jsou určeny pro registrované distributory a zákazníky firmy Earth Power®.

Získáte zde vždy aktuální a oficiální informace z firmy Earth Power®.

Registrovaný uživatel těchto internetových stránek obdrží vždy zásadní informace formou e-mailu. Registrujte se prosím svým registračním číslem. Vyplňte registrační údaje a počkejte na potvrzení Vaší registrace. Potvrzení registrace bude zasláno pouze těm, kteří provedou registraci správně, tedy pokud bude souhlasit registrační číslo s dalšími uvedenými údaji.

Po schválení registrace budete mít přístup k e-shopu, pomocí kterého můžete provádět Vaše objednávky a to jak realizovat měsíční nákup, tak si zde můžete objednat pomůcky pro prodejce.

Pomocí těchto internetových stránek můžete realizovat i objednávku registračních setů při Vaší prvoobjednávce. Jakmile bude mít nový distributor přidělené své registrační číslo které získá na firemních internetových stránkách určených k registraci nových distributorů, může si udělat registraci na těchto internetových stránkách a objednat si registrační nákup.

Copyright © www.earthpower-me.eu, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.earthpower-me.eu

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace