Dopis distributorům

earthpower-me.eu
PhytoChi - posilující bylinný nápoj a povzbuzující doplněk stravy

Dopis distributorům

Dámy a pánové!

Mé jméno je Ursula Bartosiak. Spolupracuji více než 18 měsíců se společností EPE-Earth Power Europe se sídlem ve Varšavě. V současné době jsem jedním z klíčových partnerů EPE. Moje struktura sahá na trhy i mimo Polsko. Mám je v Litvě, Lotyšsku, Estonsku, Rusku, Ukrajině, Slovensku, České republice a Německu. Před koncem roku 2010 jsem začala stavět struktury v USA a Kanadě. V současné době se přesouváme i do Asie, včetně v Indonésie.

Zahájením spolupráce v roce 2009 jsem nepředpokládala, že v průběhu několika měsíců mé podnikání s EPE tak rychle dosáhne skutečný rozměr: MEZINÁRODNÍ!

Protože jsem sponzorem prakticky všem stávajícím strukturám na území republik České a Slovenské (včetně sponzorování struktury pana Dolenského) a s ohledem na skutečnost, že jsou ukončeny všechny logistické přípravy na provoz těchto států v rámci EU, zvu všechny lidi z těchto zemí k spolupráci s mezinárodní obchodní společností - s firmou EARTH POWER. Stejně jako vy jsem fascinována lékařem Albertem Y. Leungem a jeho báječným tonikem Phyto Chi. Jsem také fascinována atmosférou, která panuje ve společnosti a mezi mými kolegy. Netušila jsem, že dnes budu mít tak mnoho (tisíce) přátel v mnoha národech, včetně českého a slovenského.

Dívám se na to a vidím, jak mnoho dobrého můžeme udělat společně, a to nejen pro sebe, ale i pro zdraví mnoho dalších lidí, kteří potřebují pomoc. Můžeme pracovat bez nekalé soutěže. Můžeme podporovat trh nejen český a slovenský, ale také v jiných zemích prakticky bez omezení. Je to reální nabídka pro vaši spolupráci. Tato nabídka je nezatížená minulostí, nenávistí, šovinismu, ostrakizace a nemocnými ambicemi některých vůdců (znáte osobně, pan T. & Company).

Píši tento dopis s cílem konečně zastavit lavinu lží a pomluv, které se k nám dostávají mnoho měsíců. Jsou vymyšleny nebo inspirovány nebo zaslány přímo vlastníky firmy Phyto CZ. Toto uráží poctivé lidi, Dr. Leunga a tisíce našich kolegů. Po posledním klamavém e-mailu jsem se rozhodla konečně nalézt pravdu v představenstvu Earth Power Europe (společnosti, která vlastně má právo na distribuci Phyto Chi nejen v Polsku, ale na celém světě). Tyto nekalé akce kazí dobrou atmosféru a ničí plody tvrdé a poctivé práce mých kolegů, zejména v České republice a na Slovensku.

Takže v bodech shrnu fakta a obraz situace, což vám umožní vyvodit závěry:

1. Pan T. začal pracovat na Slovensku nelegálně a musel z tohoto území rychle ustoupit pod hrozbou žaloby a odškodnění firmě EPE. Dnes se opět snaží o otevření tohoto trhu, který mu právně nepatří. Pokud nezruší otevření - seminář dne 29. ledna 2011, právníci firmy EPE budou nuceni rychle dokončit právní a soudní řízení.

2. Prodej firmy Phyto CZ (firmy s 10 letými zkušenostmi) klesá a její majitelé provádějí panické tahy (vysílání nepravdivých informací a fám) za účelem ochrany zbytků jejich zájmů týkajících se slábnoucí distribuce "starého" Pchyto Chi.

3. Státní zdravotní ústav v Praze, ustoupil od spolupráce nad studií a využití technologie Phyto True. Tyto práce vedly k zavedení Phyto Chi pouze do lékáren a likvidaci prodeje výše uvedeného tonika způsobem síťového marketingu MLM. (Tady se ptám: A co by dělali v tom případě nezaměstnaní partneři Phyto CZ?)

4. Stále hlasitěji slyšet otázku: "Je pravda, že ani po deseti letech činnosti firma Phyto CZ neplní svoje finanční závazky vůči dodavatelům zboží a služeb a jejich vlastním kolegům? "Jak je to srovnatelné s výsledky firmy Earth Power Europe, která v roce 2010 vyprodukovala více než 1 milion zlotých (tj. 250 tisíc eur) ZISKU!!!

5. Ve firmě EPE jezdíme firemními automobily (placenými a pronajatými společností EPE, nikoli námi). Phyto CZ na to nemá žádné prostředky. Naprosto ne!

6. Prezident Earth Power Europe se v roce 2010 kontaktoval až 4-krát s panem T. nabízejíc pochopení a spojení. Pokaždé byl mu kladen odpor a nepřátelství. Nicméně v lednu 2011 pan T. dokonce nabídl jednomu z ředitelů EPE bizarní spolupráci a odpojení velké části struktury s přechodem do Phyto CZ!

7. Pravdou je, že bez ohledu na další kroky Phyto CZ, firma Earth Power Europe v průběhu několik měsíců začne velmi intenzivní akce v České republice i na Slovensku. Nemusíte čekat do té doby, už dnes si můžete zajistit velmi dobré místo pro podnikání oficiálním vstupem do Earth Power Europe.

Jak vidíte, dámy a pánové, aktivity konatele a správa Phyto CZ ubližují poctivým lidem nejen v Německu, Polsku, Slovensku, Litvě, Lotyšsku, v Spojených státech, ale ubližují i poctivým partnerům Phyto CZ. Proto vám obnovuji nabídku spolupráce a klidné práce v mezinárodní struktuře EARTH POWER po sloučení na principech vzájemného respektu a klidné spolupráce. Čekám na vás a přeji si sdílet s vámi svůj úspěch.

Doufám, že představenstvo Phyto CZ spolu s panem T. pochopí, že další šíření podvodných aktivit vás prakticky eliminuje z dobrého globálního podnikání. Druhá možnost nemusí vyjít.

S pozdravem ;-)

Urszula Bartosiak

Váš dotaz

Vaše jméno, příjmení, firma:*
Váš email:*
Váš telefon:*
Váš dotaz:*
opiště kód:* antispam
Copyright © www.earthpower-me.eu, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.earthpower-me.eu

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace