Tradiční čínská medicína a bylinné směsi

tcm, čínská medicína, medicína, bylinky, phyto, phytochi, leung, earthpower

earthpower-me.eu
PhytoChi - posilující bylinný nápoj a povzbuzující doplněk stravy

Tradiční čínská medicína a bylinné směsi

Rozdíl mezi moderní medicínou a tradiční čínskou medicínou byl vyjádřen těmito slovy: „Moderní medicína léčí příznaky nemocí, tradiční čínská medicína se zaměřuje na příčiny těchto nemocí!“
Podle tradiční čínské medicíny se životní síla neboli energie, která proudí našim tělem jmenuje Čchi. Proto tradiční čínská medicína vychází z jednoduché poučky: Tělo je zdravé, je-li jeho energie v rovnováze JIN a JANG.

Všemu, co existuje, lze přisoudit podle filosofie Východu dva protichůdné, avšak navzájem se doplňující principy - proudění energie - JIN neboli „temná strana hory“ a JANG neboli “světlá strana hory“.

Lidské tělo je zdravé, pokud jsou tyto energie v rovnováze. Je-li tato rovnováha jakýmkoliv způsobem narušena, nastávají zdravotní problémy. Důležitý vliv na dosažení nebo udržení této rovnováhy mají tonika, která jsou obsažena v pravých čínských bylinkách. Tonika v čínských bylinkách vám nepomohou zmírnit Vaše bolesti rychle a okamžitě tak, jako běžný lék, dokáží to pomalu a jiným, dosud pro mnoho lidí neznámým způsobem a nemají vedlejší účinky, což se u běžných léků říci nedá.

Kvalitní bylinné směsi obsahující tonika, které dodržují zásady tradiční čínské medicíny se chovají podobně jako přírodní vitamíny a minerály - účinkují pomalu a normalizují funkce Vašeho organizmu. Udržují rovnováhu JIN a JANG a tím udržují Vaše tělo zdravé.
A protože nemají žádné vedlejší účinky, tak nezpůsobují další zdravotní potíže jako většina moderních léků nebo bylin užívaných v západních zemích, které jsou určeny ke krátkodobé léčbě konkrétních nemocí. Tyto kvalitní čínské bylinné směsi jsou prověřeny časem, jsou bezpečně používány již více jak 3000 let jako opravdové výživové doplňky.

Váš dotaz

Vaše jméno, příjmení, firma:*
Váš email:*
Váš telefon:*
Váš dotaz:*
opiště kód:* antispam
Copyright © www.earthpower-me.eu, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.earthpower-me.eu

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace