Začínáme s PhytoChi™, aneb jak to působí

earthpower-me.eu
PhytoChi - posilující bylinný nápoj a povzbuzující doplněk stravy

Začínáme s PhytoChi™, aneb jak to působí

V počátku užívání se zbavuje organismus toxických látek a metabolitů, které se v těle hromadí dlouhá léta a organismus je bez pomoci zvenčí již není schopen odstranit. Hromadění nežádoucích látek může mít vliv na imunitní systém, je možným zdrojem nadbytečného dráždění, způsobuje zvýšenou únavu, podrážděnost, je zdrojem celé řady dalších nežádoucích fyziologických projevů. Člověk je náchylnější vůči působení nepříznivých vlivů životního prostředí a vůči stresu.

PhytoChi™ Vás nejen zbaví škodlivých látek, ale dodává Vašemu tělu řadu vitamínů, minerálů, stopových prvků a cenných enzymů v přírodní formě. PhytoChi™ má silné antioxidační vlastnosti a blahodárné účinky – optimální fungování imunitního systému, příznivě působí na krevní tlak (snižuje cholesterol), dále má blahodárné účinky na snížení hladiny cukru v krvi, podporuje správnou činnost jater a jeho blahodárné účinky zlepšují paměť.

Pozitivně působí na kůži, trávení, žlučník, slinivku břišní a také na klouby. Při pravidelném užívání začne dolaďovat přirozené funkce organismu, napomáhá zvýšit dobrou kondici Vašeho organismu a Vy se budete cítit lépe, "silněji".
PhytoChi™ mohou užívat zdraví i nemocní, důležitá je pravidelnost a dlouhodobost užívání (min. 3 měsíce). Základní denní dávka je 30 až 60 ml.

Doporučené dávkování
Pro dosažení optimálního účinku doporučujeme užívat ráno na lačný žaludek po předchozím protřepání láhve. Základní denní dávka pro dospělého člověka je 30 až 60 ml PhytoChi™ dle subjektivních pocitů a zdravotního stavu. Načatou láhev skladujeme v lednici.

Počáteční reakce
V počátku užívání mohou nastat u některých osob prvotní reakce na škodlivé látky uložené v organismu, které se vlivem bylin začnou uvolňovat a dále postupně odstraňovat z těla. Aktivizují se chronická nedoléčená ložiska, mohou se projevit příznaky starých nedoléčených potíží. Jde o pozitivní jev, který směřuje k likvidaci chronických ložisek a svědčí o účinnosti produktu. U zvláště citlivých osob, alergiků, astmatiků, psoriatiků apod., je vhodné začít s podáváním PhytoChi® postupným zvyšováním dávky během asi dvou až čtyř týdnů až do dosažení celé denní dávky. Tento postup omezuje výskyt a intenzitu možných prvotních reakcí na minimum.

V počátku užívání též doporučujeme zvýšit přísun tekutin, aby se tyto nežádoucí látky snáze a lépe vyloučily z našeho organismu.

Dávkování lze individuálně upravovat, denní pravidelnost je ale nezbytná!

Váš dotaz

Vaše jméno, příjmení, firma:*
Váš email:*
Váš telefon:*
Váš dotaz:*
opiště kód:* antispam
Copyright © www.earthpower-me.eu, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.earthpower-me.eu

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace