Slovo autora přípravku PhytoChi™ - Dr. Alberta Y.Leunga

phyto, phytochi, leung, phyto-true, intra, nutria, life

earthpower-me.eu
PhytoChi - posilující bylinný nápoj a povzbuzující doplněk stravy

Slovo autora přípravku PhytoChi™ - Dr. Alberta Y.Leunga

Dlouhá léta jsem se snažil získat do svých formulí správně vyrobené extrakty z čínských povzbuzujících bylin. Mé úspěchy byly značně omezené až do doby před pár léty, kdy jsme založili vlastní laboratoře a výrobní závod. Od té doby mám plnou důvěru ve kvalitu extraktů, které do svých výrobků používám. Přestože vám nemohu slíbit, jaké pozitivní účinky na vás bude PhytoChi™ mít, mohu garantovat, že byliny které používáme, jsou správně identifikovány a extrahovány na našem vlastním zařízení pomocí tradičních metod a s využitím moderní technologie.

Nepoužíváme komerčně „normované” extrakty, nad kterými nemáme kontrolu a o jejichž kvalitě by se dalo diskutovat. PhytoChi™ je nejnovější bylinný výrobek pro nějž jsem sestavil formuli, vyrábí a prodává ho moje vlastní společnost. Vyloučil jsem v PhytoChi™ některé nevýznamné byliny, které byly obsaženy v mých dřívějších formulích. Tyto nevýznamné byliny v mých dřívějších formulích byly na žádost bývalých klientů, kteří je využili výhradně pro potřeby marketingu.

PhytoChi™ je bylinný nápoj – bylinné tonikum, který obsahuje díky technologii Phyto-True™ pravé, vysoce kvalitní látky: čistý gel z aloe vera, výtažky z čínských perliček, kořen kozince, upravený fo-ti, bobule schisandry, plod lycia, americký ženšen, ženšen tienchi, houbu reishi, eleuthero (sibiřský ženšen) a LiFE® - náš registrovaný značkový extrakt (lékořicový flavonoidový extrakt).

PhytoChi™ je nejlepší ze všech bylinných nápojů, které jsem dosud zformuloval a jsem na něj nejvíce pyšný. Já osobně piji PhytoChi™ každý den. Zkuste to i vy. Stejně jako desítky tisíců lidí, kteří s úspěchem užívali některý z mých předchozích bylinných nápojů, ani vy určitě nebudete zklamáni.

Copyright © www.earthpower-me.eu, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.earthpower-me.eu

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace