Výroba PhytoChi™ do r. 2011 - výrobní závod Woodbine

phyto, phytochi, woodbine, phyto technologies, leung, phyto-true

earthpower-me.eu
PhytoChi - posilující bylinný nápoj a povzbuzující doplněk stravy

Výroba PhytoChi™ do r. 2011 - výrobní závod Woodbine

PhytoChi™ se vyrábí ve Spojených státech amerických ve státě Iowa ve výrobních prostorách společnosti Phyto Technologies v městečku Woodbine.

Při výrobě jsou užity jen ty nejlepší a nejkvalitnější byliny a ingredience získávané z nejčistších oblastí světa. Kvalita bylin je na prvním místě o čemž svědčí i to, že dodavatele a pěstitele všech ingrediencí použitých ve PhytoChi™ kontroluje a vybírá pan Leung. Není bez zajímavosti, že i kontrolu sběru většiny bylin provádí převážně osobně na místě. Navíc některé byliny jsou pěstovány přímo na zakázku podle přísných pravidel a to tak aby obsahovaly maximální množství účinných látek.

Tyto byliny jsou dále testovány v laboratořích společnosti Phyto Technologies, které mimochodem patří mezi nejmodernější a nejznámější vědecká pracoviště v USA. Pracuje zde tým odborníků pod vedením Dr. Alberta Y. Leunga. Nejenže provádějí rozbory a testy bylin pro výrobu PhytoChi™ ale provádí rozbory a vědecké práce i pro mnoho dalších firem zabývajících se bylinami a jejich výtažky. Laboratoře jsou využívány rovněž vládními organizacemi v USA.

Fotogalerie zde>>>

Copyright © www.earthpower-me.eu, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.earthpower-me.eu

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace