Různá balení PhytoChi

earthpower-me.eu
PhytoChi - posilující bylinný nápoj a povzbuzující doplněk stravy

Různá balení PhytoChi

Dvě různá balení přípravku PhytoChi jsou z důvodu historických. Zelené balení se začalo prodávat v USA a následně v České republice od roku 2004. Bílé balení se prodává od roku 2006. V Evropě se začalo jako první prodávat v Polsku. Postupně se prodej rozšířil do dalších zemí v Evropě (Ukrajina, Litva, Slovensko, Česká republika, Maďarsko...). Složení jednotlivých výrobků je uvedeno vždy na jejich etiketách. Etikety obsahují údaje, které vyžaduje legislativa EU a jednotlivých zemích, kam je přípravek PhytoChi distribuován. Je to zejména složení, tedy přesné názvy bylin latinsky, přesné botanické názvy a také přesné množstevní hodnoty jednotlivých bylin vyjádřené v denní dávce. Oba výrobky, které jsou nyní v prodeji v České republice byly posuzovány Státním zdravotním ústavem, který vystavil Certifikát bezpečnosti platný v celé Evropské unii.

PhytoChi® 950mlCo se týče bylin, liší se láhve pouze jednou bylinou: zelená láhev má mučenku pletní (Passiflora incarnata), bílá láhev má místo této bylinky heřmánek (Chamomilla recutita). Objem zelené láhve je 473,6ml, objem bílé láhve je 500ml. Přípravek PhytoChi ze zelené láhve obsahuje v denní dávce 164,39mg aktivních látek, přípravek PhytoChi™ z bílé láhve obsahuje v denní dávce 264,00mg aktivních látek.

V současné době se originální PhytoChi™ 500ml prodává v provedení bez obrázku draka a to zejména z toho důvodu, že v silně katolicky založené Střední Evropě má symbol draka úplně jiné postavení než v Číně. Proto byl zvolen fascinující obrázek naší planety.

Složení a etiketa výrobku PhytoChi™ zde>>>

Váš dotaz

Vaše jméno, příjmení, firma:*
Váš email:*
Váš telefon:*
Váš dotaz:*
opiště kód:* antispam
Copyright © www.earthpower-me.eu, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.earthpower-me.eu

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace