Dopis p.Koltyše distributorům

earthpower-me.eu
PhytoChi - posilující bylinný nápoj a povzbuzující doplněk stravy

Dopis p.Koltyše distributorům

Drazí přátelé!

Tváří v tvář  brutálnímu a zločineckému útoku lží a pomluv nesoucího všechny znaky aktivit nekalého PR ve prospěch konkurenční firmy na adresu firmy Earth Power včetně mé osoby prohlašuji, že:

  1. Firma již provedla příslušné právní kroky vůči osobám i firmám, které stojí za těmito aktivitami.
  2. Firma disponuje dostatečnými zásobami a zároveň probíhá nepřetržitá produkce PhytoChi. Jsme připraveni na rychlý růst prodeje i na mezinárodních trzích.
  3. Firma disponuje všemi potřebnými právy, technologiemi, lidským potenciálem i patenty nutnými při své činnosti.
  4. Firma připravila již druhý produkt, který je prakticky připraven na komercionalizaci.
  5. Na kvalitu produkce PhytoChi i nového produktu dohlíží mezinárodní Produktová rada.

Nízká úroveň argumentů a neexistence věcných důkazů ukazují, že se firma Earth Power rozvíjí velmi dobře a je skutečnou hrozbou pro někoho, kdo se velmi bojí a investuje v této oblasti.

Pánové (oni vědí, o koho jde), Earth Power bude největší organizací na světě! Jdeme si pro číslo 1 a nic ani nikdo nemá takové síly, aby nás zadržel. Navzdory vašim útokům nám prodej narůstá, partneři Earth Power se nedají zatáhnout do vašich konspirací a kupují ještě více PhytoChi, které je a navždy zůstane nejlepším bylinným tonikem na světě.

Buduji největší lídry síťového marketingu na světě a společně budeme budovat celosvětovou organizaci, která se zapíše do historie světového síťového marketingu. Mám na to 15 let a během těchto 15 let uskutečním tento cíl.

Nevyhledávám lídry, nekupuji je a nenaléham na , aby přešli z konkurenčních firem. Ti, kteří chtějí udělat něco velké a důležité v životě a chtějí to udělat se mnou, přicházejí sami.

Pij PhytoChi, žij s vášní a nikdy, přenikdy nedovol, aby ti zlí lidé sebrali tvoje sny. Bojuj o , chraň je! Pokud tolik uděláš a dosáhneš takové úspěchy, to někoho musí bolet. Nevzdávej se!

PhytoChi je nejlepším bylinným tonikem na světě a my si jdeme pro číslo 1. Jdeš s námi?

Michał Kołtyś, Earth Power

Váš dotaz

Vaše jméno, příjmení, firma:*
Váš email:*
Váš telefon:*
Váš dotaz:*
opiště kód:* antispam
Copyright © www.earthpower-me.eu, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.earthpower-me.eu

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace