Informace z firmy 21.6.2011

earthpower-me.eu
PhytoChi - posilující bylinný nápoj a povzbuzující doplněk stravy

Informace z firmy 21.6.2011

Dámy a pánové.
 
Na základě dopisu zaslaného společnosti Earth Power Europe ze dne 4.4.2011 od společnosti Phyto CZ, s.r.o., ve kterém se společnost Phyto CZ, s.r.o. zavazuje převzít dluhy pana Albert Yuk-Sing Leunga a rovněž společnosti Earth Power Incorporated (se sídlem ve Woodbine, stát Iowa řízená Albertem Leungem) oznamujeme, že:
 
V souladu s výše zmíněnou smlouvou, společnost Earth Power Europe (EPE) nabyla práva, ve smyslu kterých je nyní společnost Phyto CZ, s.r.o. dlužníkem EPE ve výši více než 200 000 $. EPE zahájila proces s cílem vymáhat své peníze od výše uvedeného subjektu.V příloze najdete první ze sérii výzev k úhradě. Pokud k tomu nedojde do  24.6.2011, společnost EPE podá první z řady žalob proti Phyto CZ, s.r.o. k vymožení dluhů. Vzhledem k tomu, že smlouva je uzavřena v Polsku, podle polského práva bude EPE  vyžadovat soudní zástavní právo na zajištění pohledávek od Phyto CZ, s.r.o.

EPE nerozumí tomu, proč společnost Phyto CZ, s.r.o. na sebe vzala břemeno splacení tak vysokého dluhu, což by mohlo vést k bankrotu firmy. (Dluh přesahuje celkový obrat společnosti Phyto CZ, s.r.o. pro rok 2010).

Jsme také povinni sdělit, že se končí proces registrace ochranné známky Phyto Chi pro společnost EPE v patentovém úřadě v Alicante. Po obdržení patentu bude EPE jediným subjektem, který bude oprávněn prodávat PhytoChi v celé Evropské unii a okamžitě zastaví prodej firmě Phyto CZ, s.r.o. a Albertovi Yuk-Sing Leungovi. Tento proces se bude opakovat v patentových úřadech v USA a Kanadě, Asii, Jižní Americe a Austrálii. Společnost EPE bude také požadovat odškodnění od firmy Phyto CZ, s.r.o. za ztráty způsobené ode dne 25.1.2011, kdy se stala majitelem značky PhytoChi.

Váš dotaz

Vaše jméno, příjmení, firma:*
Váš email:*
Váš telefon:*
Váš dotaz:*
opiště kód:* antispam
Copyright © www.earthpower-me.eu, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.earthpower-me.eu

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace