Partnerský program

earthpower-me.eu
PhytoChi - posilující bylinný nápoj a povzbuzující doplněk stravy

Partnerský program

V našem Internetovém obchodě můžete využít výhod Věrnostního programu Sphere card, věrnostního programu CARTE a v neposlední řadě jsme zapojeni do obchodního systému Lyoness.

Jednotlivé slevy nelze sčítat,
můžete tedy využít vždy jednoho věrnostního, nebo obchodního systému.

 1. Věrnostní program Sphere card je největším univerzálním věrnostnímSphere cardprogramem svého druhu fungujícím na území ČR a SR, v rámci kterého jsou vydávány karty Sphere card jak pro zaměstnance, klienty, studenty, golfisty, tak pro cizince.
  • Držitelé karet s věrnostním programem Sphere card mohou využívat výhody a slevy v širokém spektru oborů.
  • V našem E-shopu pro držitele věrnostních karet Sphere card, poskytujeme slevy z hodnoty objednaného zboží 10%.
  • Sleva Vám bude vypočtena z hodnoty celé Vaší objednávky (bez poštovného).
  • Pokud chcete uplatnit slevu z programu Sphere card, pak při realizaci Vaší objednávky do poznámky napište číslo své Sphere card.
 2. Věrnostní program CARTE. Držitelé karet s logem programu CARTE CARTEmohou využívat přímé slevy na více než 3500 obchodních místech v České a Slovenské republice. Prodejní místa jsou označená samolepkou na vstupních dveřích nebo na výloze. Pro nákup v e-shopu se používá 13místné číslo umístěné na zadní straně karty pod čárovým kódem.
  • V našem E-shopu pro držitele karet s logem CARTE, poskytujeme slevy z hodnoty objednaného zboží 10%.
  • Sleva Vám bude vypočtena z hodnoty celé vaší objednávky (bez poštovného).
  • Pokud chcete uplatnit slevu z programu CARTE, pak při realizaci Vaší objednávky do poznámky napište 13místné číslo ze své karty.
 3. Obchodní systém Lyoness. U zákazníka našeho e-shopu, který je zapojen do obchodního systému Lyoness se během 24 hodin po jeho nákupu zobrazí v internetovém menu pod bodem „Moje nákupy / Otevřené nákupy“ jeho nákup. Jakmile je tento nákup při zohlednění patřičných lhůt na výměnu zboží a na jeho dodání kompletně uzavřen, obdrží provizi, která bude připsána na jeho výplatní konto.

Váš dotaz

Vaše jméno, příjmení, firma:*
Váš email:*
Váš telefon:*
Váš dotaz:*
opiště kód:* antispam
Copyright © www.earthpower-me.eu, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.earthpower-me.eu

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace