Filosofie společnosti - způsob distribuce přípravku

earthpower, phyto, phytochi, phyto chi, phytolife, Leung

earthpower-me.eu
PhytoChi - posilující bylinný nápoj a povzbuzující doplněk stravy

Filosofie společnosti - způsob distribuce přípravku

   Společnost Earth Power ME, s.r.o. byla založena na konci roku 2010 a od ledna 2011 je oficiálním distributorem výrobku PhytoChi™v balení 950ml pro Českou republiku, Slovenskou republiku a Maďarsko. Společnost dodává tento produkt registrovaným zákazníkům firmy Earth Power® International. Současně s výrobkem PhytoChi™ provádí distribuci i dalších produktů ze sortimentu firmy Earth Power® International. Vsoučasné době jsou to zejména výrobky prodávané pod obchodním označení PhytoLife®, PhytoMan® a PhytoC®.

   Výrobek PhytoChi™ v balení 950ml vznikl inovací původního výrobku PhytoChi, který od roku 2001 do České republiky v balení 473,6ml dovážela firma Phyto CZ s.r.o. U obou těchto výrobků se jedná o skvělý nadčasový bylinný přípravek (bylinné tonikum) vyráběný na základě jedinečné receptury. Česká republika se v roce 2001 stala první zemí ve střední Evropě, kde byl prodej PhytoChi zahájen a má zde tedy již svoji tradici. Složení inovovaného produktu PhytoChi™ který je dodáván v balení 950ml najdete na této stránce.

   Záměrem společnosti Earth Power ME, s.r.o., je mimo vlastní distribuce tohoto nadčasového produktu, také snaha seznámit širokou veřejnost s tímto produktem a působit na poli osvětové činnosti, tedy jednoduchou a přijatelnou formou informovat širokou veřejnost o tomto produktu. Pokud budou mít lidé více informací, dokáží se lépe starat o své zdraví.

Earth Power ME, s r.o. je ryze českou společností bez jakékoliv zahraniční účasti.

Způsob distribuce - prodeje výrobků

   Veškeré výrobky jsou jednotlivým distributorům zasílány z centrálního skladu firmy, který je v Kolíně. Distributorům ze Slovenska a Maďarska jsou pak výrobky rozesílány ze skladů, které má firma na území Slovenska a Maďarska.

   Mnoho lidí (zaměstnaní i nezaměstnaní) přemýšlí jak si v dnešní složité době přivydělat, jak vylepšit svojí finanční situaci, případně v jakém oboru začít podnikat. Investujte do svého zdraví a propagujte výrobky firmy Earth Power®, získáte tím nejen lepší zdraví, ale i spoustu vděčných zákazníků, Vašich potenciálních obchodních partnerů a budete moci využívat výhod registrovaného distributora firmy Earth Power®. A k těmto výhodám v neposlední řadě patří i finanční odměna pro Vás, kteří tyto výrobky propagují. Nezapomeňte že osobní příklad táhne. Není potřeba nikoho složitě přesvědčovat, výrobky jsou natolik exklusivní, že Vám zaručí úspěch.

Výhody našeho přímého prodeje (síťového marketingu).

   Registrace, kterou se zapojíte do našeho obchodního systému je bezplatná. Pouze si vyberete zda si chcete koupit 2 lahvičky, 4 lahvičky, nebo více a to již za velkoobchodní cenu. Nejsou zde žádné registrační, obnovovací, ani žádné jiné poplatky.

   Výrobky PhytoChi™PhytoLife®,  PhytoMan®  a  PhytoC®, které jsou v naší distribuční síti, jsou vysoce kvalitní. Stanete se tak součástí našeho týmu, týmu, který roste každým dnem, každou hodinou, každou prodanou lahvičkou tohoto skvělého výrobku.

   Bližší informace o produktech, případně o možnosti spolupráce Vám zajisté rád sdělí kterýkoliv z distributorů těchto výrobků. Pokud žádného distributora osobně neznáte, můžete si vybrat některého zde na této stránce.

Váš dotaz

Vaše jméno, příjmení, firma:*
Váš email:*
Váš telefon:*
Váš dotaz:*
opiště kód:* antispam
Copyright © www.earthpower-me.eu, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.earthpower-me.eu

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace